
-9%
Електромобіль дитячий Bambi Racer 3в1 каталка-толокар з батьківською ручкою M 6054BLR-11
3 387 ₴
3 082,17 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6054BLR-11
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Висота сидіння | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 6V4,5AH |
| Вага паковання | 7,7 кг |
| Тип | Електротранспорт |
| Вік | 2 роки — 2 роки,5 роки — 3 роки,4 роки — 5 років | 6 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Висота керма | 37 см |
| Додатково | Батьківська ручка, підставка для ніг, захист від падіння |
| Додаткові властивості | MP3, USB, AUX |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 2,5-3 км/год |
| Марка | Toyota Land Cruiser |
| Мотор | 1 х 25W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 78 х 29 х 92 см |
| Розмір коліс | 14 см |
| Розмір паковання | 65,5 х 34,5 х 28 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті |
| Функції | Їздить у різні боки |
- Ціна: 3 082,17 ₴









