
Біговел-толокар Bambi зелений M 5854E-5
1 144 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: M 5854E-5
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біговел-толокар Bambi зелений M 5854E-5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Bambi |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 2,4 кг |
| Тип | Біговел |
| Вік | 2 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Діаметр коліс | 15 см |
| Додатково | TF |
| Кількість коліс | 4 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 20 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Живлення | 2 AAA, немає в комплекті |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 53 х 42 х 22 см |
| Розмір паковання | 51 х 30 х 25 см |
- Ціна: 1 144 ₴




