
Каталка-толокар Bambi Racer з батьківською ручкою M 6253EL-1
2 079 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6253EL-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 5 кг |
| Вік | 1 рік| 1.5 року| 2 роки| 3 роки| 4 роки| 5 років |
| Вікова група | 0-24 місяці| 2-4 роки |
| Діаметр коліс | 14 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість коліс | 4 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків | Унісекс |
| Розмір | 70 х 30 х 90 см |
| Розмір сидіння | 19 см |
| Розмір паковання | 65,5 х 34 х 26 см |
| Функції | Музика Свет |
- Ціна: 2 079 ₴
