
Басейн дитячий Bestway космічний корабель, круглий 51080B
597 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 51080
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 1.9 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Категорія | Басейн дитячий |
| Матеріал | Вініл |
| Об'єм басейну | 512л |
| Особливості | Дно ненадувне |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 152 х 43 см |
| Розмір паковання | 30 х 30 х 7 см |
| Зливний клапан | Немає |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 597 ₴






