
Басейн дитячий Bestway каркасний, круглий 56985
4 192 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 56985
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг 840г |
| Вік | 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Додатково | Ремкомплект |
| Категорія | Басейн дитячий |
| Комплектація | Без насоса |
| Матеріал | ПВХ |
| Об'єм басейну | 4062 л |
| Особливості | Дно ненадувне |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 305 х 58 см |
| Розмір паковання | 27 х 24 х 89,5 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 4 192 ₴









