
Заколисуючий центр-шезлонг 8016 пульт, APP, USB, таймер, москіт. сітка, іграшки, муз., світло-сір.
2 736 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 8016
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.9 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип | Шезлонг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 5,7 кг |
| Вік | 0-3 міс| 3-6 міс |
| Вікова група | 0-24 місяці |
| Додатково | Bluetooth, USB |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Комплектація | USB-кабель, москітна сітка, матрацик, капюшон і пульт дистанційного керування |
| Максимальне допустиме навантаження | до 9 кг |
| Матеріал | Метал, Пластик, текстиль |
| Живлення | от сети / от 4 AA (нет в комплекте) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків | Унісекс |
| Розмір | 88 х 71 х 62 см |
| Розмір спального місця | 70 х 36 см |
| Розмір паковання | 65 х 40 х 15 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Прання за температури | 30 °C |
| Тип керування | На пульті | Через застосунок |
| Функції | Музика "Таймер" |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 2 736 ₴

