
Стільчик M 5897 Gray для годування 2в1 з механичним заколисуванням,5-ти точ.,матрац,екошкiра,сірий
3 330 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5897 Gray
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 1 рік| 1.5 року| 12-18 міс| 18-24 міс| 2 роки | 3 роки| 6-9 міс| 9-12 міс |
| Вікова група | 0-24 місяці| 2-4 роки |
| Діаметр коліс | 5 см |
| Защита от сползания | Да |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне допустиме навантаження | до 15 кг |
| Матеріал | Метал, пластик, екокожа |
| Матрац | Є, знімний |
| Нахил спинки | від 106 до 146 градусів |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків | Унісекс |
| Розмір | 99 х 81 х 58 см |
| Розмір у складеному вигляді | 112 х 58 х 24 см |
| Розмір сидіння | 30 х 22 см |
| Розмір спального місця | 72 х 30 см |
| Регулювання висоти | 5 позицій |
| Регулювання підніжки | 3 положення |
| Регулювання столика | 2 положення |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Столик | Знімний |
| Стопор | 4 шт. |
| Чехол | Знімний з екошкіри |
- Ціна: 3 330 ₴







