
Лялька Спектра "Монстро-класика" Monster High HXH77
1 905 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: HXH77
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monster High |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,41 кг |
| Вік | 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 2-4 роки — 5-7 років — 8-13 років |
| Висота ляльки | 27 см |
| Герої | Monster High |
| Матеріал | Пластик, текстиль |
| Особливості | З артикуляцією |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір паковання | 32 х 24 х 7 см |
| Серія | Монстрокласика |
- Ціна: 1 905 ₴




