
Лялька Barbie "Cutie Reveal" серії "Милі бантики" – кошеня JJP64
1 905 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: JJP64
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,28 кг |
| Вік | 10 років — 3 роки | 4 роки | 5 років | 7 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 2-4 роки — 5-7 років — 8-13 років |
| Висота ляльки | 29 см |
| Герої | Barbie |
| Матеріал | Пластик, текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір паковання | 30 х 7 х 3,5 см |
| Серія | Cutie Reveal |
| Функції | Змінює колір |
- Ціна: 1 905 ₴





