
Каталка-толокар Bambi Racer джип червоний M 5788EBLR-3
4 038 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5788EBLR-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 6V7AH |
| Вага паковання | 8,9 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Діаметр коліс | 19 см |
| Додатково | MP3, USB, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 1 х 14W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір паковання | 72 х 38 х 35 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 4 038 ₴






