
-5%
Прогулянкова коляска El Camino DYNAMIC PRO Special Mint, зелена ME 1053G-2 Special M
7 153 ₴
6 795,35 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: ME 1053G-2 Special M
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Матеріал коліс | EVA |
| Колір | Зелений |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 9.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бампер | Знімний, що відкривається |
| Вага паковання | 11,1 кг |
| Водовідштовхувальне просочення | Да |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки | 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Діаметр коліс | 25 см|17,5 см |
| Додатково | Кошик |
| Капюшон | Глибокий, регулюється застібкою-блискавкою, оглядове вікно |
| Комплектація | Чохол для ніжок, москітна сітка, дощовик |
| Максимальне допустиме навантаження | до 22 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Нахил спинки | від 104 до 162 градусів |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 107 х 86 х 56 см |
| Розмір у складеному вигляді | 80 х 56 х 35 см |
| Розмір паковання | 66 х 48 х 22 см |
| Регулювання підніжки | 2 положення |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Тканина | Льон жакард, 300D |
| Ширина шасі | 53,5 см |
- Ціна: 6 795,35 ₴
