
Набір-сюрприз "Жахо-секрети Венери" серії "Цвіт та темрява" Monster High, HYT75
2 154 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: HYT75
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monster High |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,79 кг |
| Вік | 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 2-4 роки — 5-7 років — 8-13 років |
| Висота ляльки | 27 см |
| Герої | Monster High |
| Матеріал | Пластик, текстиль |
| Особливості | З артикуляцією |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір паковання | 31 х 21 х 7 см |
| Серія | Цвітіння й густина |
| Тип | Набори-сюрпризі |
- Ціна: 2 154 ₴




