
Стільчик для годування Bambi M 6302 Olive
2 057 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6302 Olive
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Вага паковання | 4,6 кг |
| Вік | 1 рік| 1,5 року| 10 місяців| 11 місяців| 18 | 6 місяців| 7 місяців| 8 місяців| 9 місяців |
| Вікова група | 0-24 місяці| 3-4 роки |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал | Метал, пластик, екокожа |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 76 х 61 х 95 см |
| Розмір у складеному вигляді | 36 х 55 х 58 см |
| Розмір сидіння | 27 см |
| Розмір паковання | 43 х 25 х 52 см |
| Регулювання столика | 5 положень |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Спинка | Регульована |
| Колір | Зелений |
| Чехол | Знімний з екошкіри |
- Ціна: 2 057 ₴







