
Лялька лікарка серії "Я можу бути" Barbie, JKF76
579 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: JKF76
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,17 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 2-4 роки | 5-7 років |
| Висота ляльки | 29 см |
| Герої | Barbie |
| Матеріал | Пластик, текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір паковання | 33 х 12 х 6 см |
| Серія | You can be |
- Ціна: 579 ₴








