
Залізниця YY-518, 192-135см/650см, локомотив, звук,світло,пара/дим, вагони 3шт, акум., USB зарядне,29дет,в кор-ці
2 056 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: YY-518
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Акумулятор | Да |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років | 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки | 5-7 років |
| Довжина: | 650 см |
| Додатково | USB |
| Кількість деталей | 29 шт. |
| Матеріал | Пластик, Метал |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 192 х 135 см |
| Розмір паковання | 69 х 58 х 12 см |
| Функції | Звук | Йде пара | Світ |
- Ціна: 2 056 ₴
