
Надувна гра Intex Волейбол на воді 56508
404 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 56508
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 1,2 кг |
| Вік | 10 років — 11 років | 12 років | 13 років | 15 років | 16 років | 6 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 5-7 років,8-10 років — від 13 років |
| Додатково | Сетка, мяч, мешки |
| Категорія | Розваги надувні |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 239 х 91 х 64 см |
| Розмір паковання | 23 х 20 х 8 см |
| Тип товару | Іграшки надводні |
- Ціна: 404 ₴



