
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на радіокеруванні білий M 4176EBLR-1
13 169 ₴
12 510,55 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4176EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Марка | Jeep |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V10AH |
| Вага паковання | 27,7 кг |
| Тип | Електротранспорт |
| Вік | 2 роки — 2 роки,5 роки — 3 роки,4 роки — 5 років,6 років — 7 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Час заряджання | 10 - 12 годин |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 35 кг |
| Максимальна швидкість | 3-5 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мoдель | Jeep Rubicon |
| Мотор | 4 х 35W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 127 х 73 х 76 см |
| Розмір коліс | 29 см |
| Розмір паковання | 117 х 68 х 43 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті люль |
| Функції | Музика | Відчиняються двері, Капот| Світ |
- Ціна: 12 510,55 ₴








