
Басейн каркасний Bestway круглий 305х76 см фільтр-насос, ремкомплект 56408
5 123 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 56408
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 19.1 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років — 14 років | 15 років | 17 років | 6 років — 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 5-7 років,8-10 років — від 13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос |
| Матеріал | ПВХ, сталевий каркас |
| Насос-фільтр | 1249 л/год |
| Об'єм басейну | 4678 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 305 х 76 см |
| Розмір паковання | 29 х 27,5 х 110 см |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип насоса | Картриджний |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 5 123 ₴




