
Басейн каркасний Bestway прямокутний 549х274х122 см фільтр-насос сходи 56466
37 834 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 56466
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 111.84 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років,14 років — 15 років, 17 років — 18 років |
| Вікова група | 11-12 років | 13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, чохол |
| Матеріал | ПВХ, сталевий каркас |
| Насос-фільтр | 3785 л/год |
| Об'єм басейну | 14812 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 549 х 274 х 122 см |
| Розмір паковання | 145 х 68 х 62 см |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип насоса | Пісочний |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 37 834 ₴



