
Басейн каркасний Bestway прямокутний 488х244х122 см фільтр-насос, драбина 56671
28 925 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 56671
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 86.4 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років,14 років — 15 років,16 років — 17 років |
| Вікова група | 11-12 років | 13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, чохол |
| Матеріал | ПВХ, сталевий каркас |
| Насос-фільтр | 3785 л/год |
| Об'єм басейну | 11532 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 488 х 244 х 122 см |
| Розмір паковання | 70 х 142 х 62 см |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип насоса | Пісочний |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 28 925 ₴







