
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer на радіокеруванні JJ2266AEBLR-1
16 330 ₴
15 513,50 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: JJ2266AEBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 35,9 кг |
| Тип | Машинка |
| Тип транспорту | Єлектромобиль |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 29,5 см |
| Додатково | MP3, USB, SD |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Марка авто | Toyota |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 133 х 81 х 78 см |
| Розмір паковання | 150 х 70 х 42 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Звук | Світ |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 15 513,50 ₴





