
Басейн каркасний Bestway овальний 488х305х107 см фільтр-насос сходи тент 56946
31 228 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 56946
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 76 кг |
| Колір | Сірий |
| Форма | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вік | 10 років — 11 років | 12 років | 13 років | 15 років | 16 років| 17 років| 18 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років від 13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, чохол, диспансер |
| Матеріал | ПВХ, сталевий каркас |
| Насос-фільтр | 2006 л/год |
| Об'єм басейну | 10949 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 488 х 305 х 107 см |
| Розмір паковання | 53 х 41 х 130 см |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип насоса | Пісочний |
- Ціна: 31 228 ₴




