
Басейн каркасний Bestway 610 х 366 х 122 см з фільтр-насосом та сходами 5611R
34 744 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 5611R
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 96.13 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років,14 років — 15 років — 16 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років від 13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, ремкомплект |
| Матеріал | ПВХ, сталевий каркас |
| Насос-фільтр | 5678 л/год |
| Об'єм басейну | 20241 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 610 х 366 х 122 см |
| Розмір паковання | 71,5 х 145 х 50 см |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип насоса | Картриджний |
| Форма | Овальний |
- Ціна: 34 744 ₴





