
Гірка Bambi рожева YG2020-2-1-8
4 106 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: YG2020-2-1-8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Гірка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 10 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 175 х 89 х 50 см |
| Розмір паковання | 125 х 48 х 25 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 4 106 ₴





