
Гірка - гойдалка Bambi сіро-рожевий YG2020-2-8
7 078 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: YG2020-2-8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Гірка |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 1 рік| 1,5 роки| 2 роки| 2,5 роки | 3 роки| 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Висота до сидіння | 25 см |
| Матеріал | Пластик, Метал |
| Живлення | 3 AAA (немає в комплекті) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 153 х 195 х 113 см |
| Розмір паковання | 125 х 35 х 50 см |
- Ціна: 7 078 ₴






