
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer на радіокеруванні M 4569EBLR-1
8 614 ₴
8 183,30 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4569EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 15.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 17,8 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років | 7 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Діаметр коліс | 23 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Максимальна швидкість | 3,5 км/год |
| Марка авто | Audi |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 103 х 55 х 53 см |
| Розмір паковання | 105 х 56 х 35 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування | Рауль | Через-застосунок |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 8 183,30 ₴









