
Самокат для підлітків iTrike зелений SR2-043-1-GR
2 224 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: SR2-043-1-GR
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал рами | Сталь |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років — 11 років | 12 років | 14 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років від 13 років |
| Висота керма | 73-85 см |
| Діаметр коліс | 12 дюймів |
| Максимальне допустиме навантаження | до 60 кг |
| Матеріал коліс | Гума |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір підніжки | 28-11 см |
| Тип самоката | Підлітковий |
| Гальмо | Ручний |
- Ціна: 2 224 ₴
