
Квадроцикл Prof1 зелений HB-ATV800AS-5
20 812 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: HB-ATV800AS-5
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 52 кг |
| Висота сидіння | 48 см |
| Основні | |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V12AH |
| Вага паковання | 59 кг |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років,14 років — 15 років — 16 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років від 13 років |
| Час заряджання | 8-10 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Діаметр коліс | 32 см |
| Кількість акумуляторів | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 65 кг |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 1 х 800W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 119 х 69 х 58 см |
| Розмір паковання | 103 х 57 х 43,5 см |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Тип керування | Кермо |
| Гальмо | Дисковий/Стоянковий |
- Ціна: 20 812 ₴






