
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer на радіокеруванні M 4522EBLR-3
15 819 ₴
15 028,05 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4522EBLR-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 23.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 28,4 кг |
| Тип | Машинка |
| Тип транспорту | Єлектромобиль |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 28,5 см |
| Додатково | Bluetooth, USB |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 3-5 км/год |
| Марка авто | BMW |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 45W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 135 х 72 х 63 см |
| Розмір коліс | 28,5 см |
| Розмір паковання | 137 х 66 х 40,5 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Звук | Світ |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 15 028,05 ₴








