
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer M 3681AL-3
6 007 ₴
5 706,65 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 3681AL-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота сидіння | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Бічні колеса | Є |
| Вага паковання | 15,7 кг |
| Тип транспорту | Мотоцикл |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Висота керма | 59 см |
| Додатково | USB, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість коліс | Двоколісний із дод. колесами |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 60 кг |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 18W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 106 х 73 х 46 см |
| Розмір паковання | 92 х 42 х 56 см |
- Ціна: 5 706,65 ₴






