
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на радіокеруванні, білий JJ2199EBLR-1
12 778 ₴
12 139,10 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: JJ2199EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 21.4 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 6V7AH |
| Вага паковання | 26,4 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 20,5 см|26 |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, SD |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Марка авто | BMW |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 114 х 64 х 62 см |
| Розмір паковання | 117 х 64 х 44 см |
| Система амортизаторів | Задні |
| Швидкість руху | 3-5 км/год |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Звуки відчиняються дверцята | Світ |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 12 139,10 ₴




