
Каталка-толокар Bambi Racer 2в1 з батьківською ручкою, білий M 4578-1
1 824 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: M 4578-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 5,1 кг |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки | 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Висота керма | 38 см |
| Висота сидіння | 23 см |
| Діаметр коліс | 15 см |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Живлення | 3 AAA (немає в комплекті) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 79 х 40 х 92 см |
| Розмір паковання | 71 х 31 х 31 см |
- Ціна: 1 824 ₴






