
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer M 4840AL-1
5 279 ₴
5 015,05 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4840AL-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 12.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 6V/7A |
| Бічні колеса | Немає |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 10-12 годин |
| Додатково | mp3, SD слот, USB-роз'єм |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 25W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 97 х 45/5 1 х 67 см |
| Розмір коліс | 28 см |
- Ціна: 5 015,05 ₴
