
Басейн каркасний Bestway круглий 427х122 см фільтр-насос 5612X
18 773 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 5612X
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 50.2 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вік | 11 років — 12 років | 13 років | 14 років | 15 років | 16 років | 18 років |
| Вікова група | 11-12 років | 13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, чохол, диспансер |
| Матеріал | ПВХ, сталевий каркас |
| Насос-фільтр | 3028 л/год |
| Об'єм басейну | 15232 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 427 х 122 см |
| Розмір паковання | 37 х 57 х 128 см |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип насоса | Картриджний |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 18 773 ₴









