
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer M 3906EBLR-1
17 538 ₴
16 661,10 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 3906EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 36 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Додатково | USB,SD |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 35 кг |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 4 х 35W |
| Розмір | 135 х 82 х 65 см |
| Розмір коліс | 31 см |
| Розмір паковання | 138 х 74 х 48 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Задні |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування | Руль |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 16 661,10 ₴




