
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на радіокеруванні M 4837EBLR-3
8 581 ₴
8 151,95 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4837EBLR-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вага паковання | 19,5 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Діаметр коліс | 27 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 40 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Марка авто | Nissan |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 25W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 105 х 71/61 х 56 см |
| Розмір паковання | 105 х 58 х 43 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Тип керування | Дистанційне" на пульті | Редіокерування | Рауль | Через застосунок |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 8 151,95 ₴









