
Гойдалка EL CAMINO Teddy мятна ME 1075 Mint Animals
2 805 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: ME 1075 Mint Animals
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 5,6 кг |
| Тип | Шезлонг-гойдалка |
| Вік | 0 місяців| 1 рік| 1 місяць| 10 місяців| 11 місяців| 2 місяці| 3 місяці| 4 місяці| 5 місяців| 6 місяців| 7 місяців| 8 місяців| 9 місяців |
| Вікова група | 0-2 років |
| Додатково | Таймер |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 12 кг |
| Матеріал | Пластик, текстиль, Метал |
| Особливості | Заколисування |
| Живлення | от сети / от 4 AA (нет в комплекте) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 80 х 77 х 65 см |
| Розмір паковання | 63 х 40 х 15,5 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Серія | Teddy |
| Спинка | Регульована, 2 положення |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | Дистанційне" на пульті |
| Тканина | Лен |
| Функції | Музика |
| Колір | М'ятний |
- Ціна: 2 805 ₴








