
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer трактор зелений M 4419EBLR-5
9 628 ₴
9 146,60 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4419EBLR-5
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Вага | 14.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12A/12V |
| Вага паковання | 20,5 кг |
| Тип машинки | Трактор |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 12 годин |
| Діаметр коліс | 31 см |
| Додатково | USB, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Максимальна швидкість | 3-5 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 150 х 62 см |
| Розмір паковання | 90 х 61 х 44 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
- Ціна: 9 146,60 ₴
