
-5%
Електромобіль дитячий Audi джип білий M 4938EBLR-1
8 193 ₴
7 783,35 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4938EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 14 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 16,5 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Час заряджання | 8-10 годин |
| Діаметр коліс | 15 см | 19,5 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Максимальна швидкість | 3-5 км/год |
| Марка авто | Audi |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 30W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 103 х 60 х 40 см |
| Розмір сидіння | 33 см |
| Розмір паковання | 105 х 55 х 26 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Тип керування | На пульті люль |
| Функції | Звук | Світ |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 7 783,35 ₴




