
Басейн каркасний Intex 305 х 76 см 28206
4 481 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 28206
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 17.4 кг |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років,14 років — 15 років, 17 років — 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 5-7 років,8-10 років — від 13 років |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Об'єм басейну | 4485 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 305 х 76 см |
| Розмір паковання | 87 х 29 х 27 см |
| Зливний клапан | Да |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 4 481 ₴



