
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на радіокеруванні M 4969(2)EBLR-7(24V)
16 425 ₴
15 603,75 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4969(2)EBLR-7(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 34 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V10AH |
| Вага паковання | 37 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Діаметр коліс | 32 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 60 кг |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 150W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 123 х 80 х 78 см |
| Розмір сидіння | 24 см |
| Розмір паковання | 118 х 66 х 38 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Тип керування | Дистанційне" на пульті | Редіокерування | Руль |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 15 603,75 ₴









