
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer M 4262EL-1-4
15 860 ₴
15 067 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4262EL-1-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота сидіння | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вага паковання | 23 кг |
| Вік | 6 років — 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Висота керма | 57 см |
| Діаметр коліс | 30 см |
| Додатково | MP3, USB, SD |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Максимальна швидкість | 15-19 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 1 х 250W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 102 х 59 х 50 см |
| Розмір паковання | 99 х 41,5 х 58,5 см |
| Тип керування | Кермо |
| Колір | Біло-синій |
- Ціна: 15 067 ₴





