
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer M 4939EL-4
6 624 ₴
6 292,80 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4939EL-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Вага | 11.6 кг |
| Висота сидіння | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Бічні колеса | Є |
| Вага паковання | 12,4 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Висота керма | 59 см |
| Діаметр коліс | 17,5 см|25 см |
| Додатково | MP3, USB, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість коліс | Двоколісний із дод. колесами |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 110 х 82 х 47 см |
| Розмір сидіння | 15 см |
| Розмір паковання | 95 х 45,5 х 35,5 см |
| Швидкість руху | 3-6 км/год |
- Ціна: 6 292,80 ₴
