
Стiлець для годування Bambi M 3233L Freedom
3 706 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 3233L Freedom
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,3 кг |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Висота сидіння | 51-68 см |
| Висота спинки | 92-109 см |
| Висота столика | 70-87 см |
| Діаметр коліс | 5 см |
| Защита от сползания | Да |
| Кількість коліс | 4 |
| Конструкція | Складана |
| Кошик для іграшок | Да |
| Максимальне допустиме навантаження | до 15 кг |
| Матеріал | Метал, пластик, екокожа |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Нахил спинки | 3 положення |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 109 х 88 х 60 см |
| Розмір у складеному вигляді | 111 х 60 х 35 см |
| Розмір сидіння | 56 х 29 см |
| Розмір стільниці | 56 х 29 см |
| Регулювання висоти | 7 позицій |
| Регулювання столика | 3 положення |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Столик | Знімний |
| Стопор | 4 шт. |
| Чехол | Знімний з екошкіри |
- Ціна: 3 706 ₴






