
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer на радіокеруванні M 5034EBLR-11
13 305 ₴
12 639,75 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5034EBLR-11
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | |
| Вага | 19.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V8AH |
| Вага паковання | 23 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 10-12 годин |
| Діаметр коліс | 22 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 117 х 70 х 45 см |
| Розмір паковання | 116 х 60,5 х 33,5 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
- Ціна: 12 639,75 ₴









