
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer M 5037EL-3
7 694 ₴
7 309,30 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5037EL-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Висота сидіння | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V9AH |
| Вага паковання | 14,9 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Висота керма | 67 см |
| Діаметр коліс | 33 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Максимальна швидкість | 3,5 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 45W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 105 х 82 х 55 см |
| Розмір сидіння | 21 см |
| Розмір паковання | 81 х 49 х 48 см |
- Ціна: 7 309,30 ₴







