
Стільчик для годування EL CAMINO Lumi ME 1111 Teal
2 271 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: ME 1111 Teal
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,4 кг |
| Вага паковання | 4,3 кг |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Защита от сползания | Немає |
| Кошик для іграшок | Немає |
| Максимальне допустиме навантаження | до 15 кг |
| Матеріал | Дерево, пластик, екошкіра |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Матрац | Немає |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 93 х 47 х 44 см |
| Розмір сидіння | 32 х 27 см |
| Розмір паковання | 55,5 х 43,5 х 27 см |
| Регулювання висоти | 2 позиції |
| Регулювання підніжки | Немає |
| Регулювання столика | 3 положення |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Серія | Lumi |
| Спинка | Не регулюється |
| Столик | Знімний |
| Чехол | Знімний з екошкіри |
- Ціна: 2 271 ₴
