
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer на радіокеруванні M 4170EBLR-8(24V)
22 253 ₴
21 140,35 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4170EBLR-8(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 38.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 47,7 кг |
| Тип | Машинка |
| Тип транспорту | Єлектромобиль |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 40 см |
| Додатково | MP3, USB, FM |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 60 кг |
| Максимальна швидкість | 3-5 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 4 х 76W |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 146 х 94 х 77 см |
| Розмір паковання | 148,5 х 83,5 х 45 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Свет |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 21 140,35 ₴









