
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer M 5048EL-2
6 002 ₴
5 701,90 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5048EL-2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 11.7 кг |
| Висота сидіння | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вага паковання | 14 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Висота керма | 55 см |
| Діаметр коліс | 33 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 25W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 105 х 62 х 54 см |
| Розмір сидіння | 17 см |
| Розмір паковання | 75 х 49 х 46 см |
| Тип керування | Кермо |
- Ціна: 5 701,90 ₴







