
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer M 5050EL-1
5 997 ₴
5 697,15 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5050EL-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 13.95 кг |
| Висота сидіння | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вага паковання | 16,5 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Висота керма | 63 см |
| Діаметр коліс | 33 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 25W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 105 х 70 х 56 см |
| Розмір сидіння | 20 см |
| Розмір паковання | 81 х 48 х 45 см |
| Тип керування | Кермо |
- Ціна: 5 697,15 ₴






